E-wideo-wizyta z KregoslupBezBolu.pl - to wideo/telekonsultacja w trakcie której specjalista - mgr rehabilitacji ruchowej, będąc z Tobą w kontakcie wideo (Skype/Viber/Google Duo/Hangouts, albo wybrany przez Ciebie kanał) przeprowadzi z tobą szczegółowy wywiad i poprowadzi przez testy ruchowe celem zdiagnozowania twojego problemu, a następnie poprowadzi Cię w nadzorowany sposób przez ćwiczenia lecznicze przynoszące redukcję dolegliwości oraz poinstruuje co do innych działań i zachowań ukierunkowanych na eliminację Twoich dolegliwości wraz z ich przyczyną- przeczytaj tekst poniżej, aby dowiedzieć się więcej! 

(aby zarezerwować wideo/telekonsultację ONLINE kliknij na zdjęcie poniżej albo zadzwoń 730 093 420)

                                           

Terapia - polega na się na prowadzeniu przez precyzyjnie dobrane, do zdiagnozowanej w trakcie e-wizyty przyczyny bólu, ćwiczenia lecznicze - to wysoce skuteczne i bezpieczne podejście oparte jest o procedury lecznicze (ćwiczenia lecznicze) przyjęte przez Międzynarodowy Instytut McKenziego (The McKenzie Institute International) - tzw. Terapia McKenzie'ego. Doświadczenia kliniczne terapeutów zrzeszonych w McKenzie Istitute International pokazują, że 90% pacjentów cierpiących na ból odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa na skutek dyskopatii (zarówno miejscowy jak i promieniujący do pośladka/nóg/stóp) uzyskuje redukcję a następnie pełną eliminację dolegliwości właściwie dobranymi i prowadzonymi ćwiczeniami leczniczymi.

Również jeśli pacjent cierpi będąc w ostrej fazie dolegliwości, świeżo po urazie, kluczowe znaczenie ma właściwe podejście terapeutyczne, które redukuje ryzyko pogarszenia stanu i maksymalizuje szanse na pełne wyjście z problemu w przyszłości - brak w- więcej na temat terapii znajdziesz - tutaj

Terapia - Wytyczne UE - według  specjalnej komisji ds. leczenia bólu krzyża powołanej przez UE terapia ćwiczeniami leczniczymi oraz edukacja behawioralna ze względu na swoją skuteczność i bezpieczeństwo powinna być podstawowym sposobem leczenia niespecyficznych zespołów bólowych kręgosłupa. Więcej informacji znajdzisz - tutaj.

E-wizyta - wideo/telekonsultacja terapeutyczna

Wideo/telekonsultacja fizjoterapeutczyna jest bardzo dobrą formą prowadzenia pacjentów z bólem kręgosłupa, a niskie rozpowszechnienie tej formy kontaktu wynika dużej mierze z uwarunkowań kulturowych zarówno po stronie pacjenta jak i terapeuty. Obecnie zarówno smartfon, laptop jak i komputer stacjonarny wyposażone są w kamerę i mikrofon, i w zupełności wystarczają do skorzystania z tej formy konsultacji. 

Podczas E-wizyty specjalista, mgr rehabilitacji ruchowej będąc z Tobą w kontakcie wideo przeprowadzi  szczegółowy wywiad i poprowadzi Cię przez testy ruchowe celem zdiagnozowania twojego problemu, a następnie poprowadzi w nadzorowany sposób ćwiczenia lecznicze oraz poinstruuje co do innych działań i zachowań ukierunkowanych na eliminację Twoich dolegliwości wraz z ich przyczyną.

Koszt E-wideo-wizyty

Mając na uwadze że konsultacja może zakończyć się bez możliwości uzyskania E-wideo wizyta składa się z dwóch części 1) diagnostycznej oraz 2) terapeutycznej. D

Skorzystaj z wideo/telekonsultacji poprzez Skype  

 • Dzwoniąc na numer 22 354 69 95 albo 730 093 420

  albo

   

 • Klikając na przycisk  

  albo
   

 • Wybierając w menu na górze strony "UMÓW WIZYTĘ", a następnie wybierając spośród dostępnych usług: "UMÓW WIDEO/TELEKONSULTACJĘ". Zostaniesz poprowadzony przed proces
  1.wyboru terminu,
  2.opłacenia wide/telekonsultacji za pomocą karty debetowej albo kredytowej albo poprzez PayPal
  3. uzyskasz potwierdzenie zarezerwowanego terminu

   

  

W przypadku chęci przesłania wyników badań, zdjęć lub innych dokumentów dotyczących zdrowia pacjenta skontaktuj się telefonicznie na podany wyżej numer, celem uzyskania informacji w jaki sposób te dokumenty możesz udostępnić.