E-wizyta - wideo/telekonsultacja - kliknij zdjęcie poniżej , aby zarezerwować wideo/telekonsultację)

                                                   - przeczytaj test poniżej, aby dowiedzieć się więcej

E-wizyta - wideo/telekonsultacja terapeutyczna

 

Wideo/telekonsultacja fizjoterapeutczyna okazuje się być bardzo dobrą formą prowadzenia pacjentów z bólem kręgosłupa, a niskie rozpowszechnienie tej formy kontaktu wynika dużej mierze z uwarunkowań kulturowych zarówno po stronie pacjenta jak i terapeuty.

Doświadczenia kliniczne (za McKenzie Istitute Intenational) pokazują, że 70% pacjentów cierpiących na ból odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa (zarówno miejscowy jak i promieniujący do pośladka/nóg/stóp) uzyskuje redukcję a następnie pełną eliminację dolegliwości właściwie dobranymi i prowadzonymi ćwiczeniami leczniczymi bez użycia rąk terapeuty, z zachowaniem wysokiego stopnia bezpieczeństwa leczenia i z niską nawrotowością problemu. Wideo/telekonsultacja fizjoterapeutczyna okazuje się być bardzo dobrą formą prowadzenia pacjentów z bólem kręgosłupa, a niskie rozpowszechnienie tej formy kontaktu wynika dużej mierze z uwarunkowań kulturowych zarówno po stronie pacjenta jak i terapeuty. Faktycznie u pozostałych 1/4 pacjentów dla uzyskania poprawy konieczne jest zastosowanie siły rąk (terapeuty/innej osoby) z drugiej jednak strony w stanach świeżo po urazie, z dużym nasileniem dolegliwości terapia manualna jest przeciwskazana, a pacjent powinien być prowadzony statycznymi pozycjami leczniczymi, co jest wysoce skuteczne i a realizacja terapii może być prowadzona w formie wideo/telekonsultacji.

Skorzystaj z wideo/telekonsultacji poprzez Skype  

 • Dzwoniąc na numer 22 354 69 95 albo 730 093 420

  albo

   

 • Klikając na przycisk  

  albo
   

 • Wybierając w menu na górze strony "UMÓW WIZYTĘ", a następnie wybierając spośród dostępnych usług: "UMÓW WIDEO/TELEKONSULTACJĘ". Zostaniesz poprowadzony przed proces
  1.wyboru terminu,
  2.opłacenia wide/telekonsultacji za pomocą karty debetowej albo kredytowej albo poprzez PayPal
  3. uzyskasz potwierdzenie zarezerwowanego terminu

   

  

W przypadku chęci przesłania wyników badań, zdjęć lub innych dokumentów dotyczących zdrowia pacjenta skontaktuj się telefonicznie na podany wyżej numer, celem uzyskania informacji w jaki sposób te dokumenty możesz udostępnić.

© 2017 by MWM Inc.

MDT Medical