top of page

KregoslupBezBolu.pl

 Co nas wyróżnia? 

 1. SKUTECZNE LECZENIE UKIERUNKOWANE NA PRZYCZYNĘ - mnogość przyczyn wywołujących bóle kręgosłupa powoduje, że skuteczna terapia musi oddziaływać na konkretną przyczynę bólu występującą u danej osoby. NIE MA uniwersalnie skutecznej terapii, ani uniwersalnie skutecznych ćwiczeń na ból kręgosłupa. Stosowane w KregoslupBezBolu.pl wnikliwe badanie/diagnoza wstępna powoduje, że 97% pacjentów otrzymuje leczenie odpowiadające przyczynie bólu, co potwierdzają wyniki badań w USA i innych światowych ośrodkach terapeutycznych.
   

 2. MAKSYMALNIE MOŻLIWY, KRÓTKI CZAS REDUKCJI/ELIMINACJI BÓLU I POWROTU DO ZDROWIA  - ponad 70% pacjentów uzyskuje redukcję/eliminację bólu w już ciągu pierwszej wizyty. 
   

 3. SZANSA NA POZBYCIE SIĘ BÓLU KRĘGOSŁUPA W SPOSÓB NIEOPERACYJNY - praktyka kliniczna pokazuje, że do 50% osób zakwalifikowanych już do operacji ma szansę na trwałą redukcję bólu kręgosłupa i eliminację jego przyczyny przechodząc terapię stosowaną w KregoslupBezBolu.pl
   

   

 4. PROFESJONALIZM I BEZPIECZEŃSTWO 

  • terapia prowadzona jest przez MGR REHABILITACJI RUCHOWEJ/FIZJOTERAPII i specjalizujących się w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa i bazuje na wieloletnich doświadczeniach klinicznych, badaniach medycznych i odpowiada zaleceniom Grupy Roboczej powołanej przez Dyrekcję Generalną Komisji Europejskiej ds. Badań Naukowych Departamentu Polityki, Koordynacji i Strategii, której wyniki prac zostały opublikowane w European Spine Journal · April 2006

  • w razie potrzeby lub konieczności szybko i sprawnie można można skorzystać z konsultacji doświadczonego LEKARZA RODZINNEGO, jak również wykonać rezonans magnetyczny lub inne badania obrazowe (tomografia, rtg)

    
 5. RELATYWNIE NISKI, W STOSUNKU DO INNYCH TERAPII, KOSZT LECZENIA  

  • umówienie wizyty nie wymaga skierowania od lekarza ogólnego czy ortopedy

  • jeśli posiadasz badana obrazowe (rtg, tomografia, rezonans magnetyczny) przynieś je ze sobą, jednakże wykonanie badań obrazowych przed pierwszą wizytą nie jest konieczne - w trakcie  wizyty terapeuta przekaże informację czy jest ewentualna potrzeba ich wykonania - badanie wstępne często pokazuje, że nie ma podstaw do podejrzewania poważnej patologii (co byłoby wskazaniem do pogłębionych badań diagnostycznych)

  • skuteczność stosowanej terapii ogranicza liczbę wizyt potrzebnych do redukcji/eliminacji bólu

Certyfikat The McKenzie Institute International

Mirosław Walusiak

mgr rehabilitacji ruchowej

 

Certyfikowany terapeuta

"The McKenzie Institute International"

www.mckenzieinstitute.org 

 

Specjalizuje się w diagnostyce i terapii zespołów bólowych kręgosłupa i kończyn. 

dr Jacek Gleba 2.jpg

Jacek Gleba - lekarz, specjalista Medycyny Rodzinnej i Pomocy Doraźnej

 

Ponad 25 letnie doświadczenie zawodowe w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i w Polsce. W pracy koncentruje się na integralnym podejściu do pacjenta charakterystycznym dla systemów opieki zdrowotnej w Europie Zachodniej. Zdobywane przez wiele lat doświadczenie pozwala mu na rozwiązywanie problemów i kwestii obejmujących tematykę różnorakich specjalizacji, diagnostykę i leczenie z zachowaniem orientacji na profilaktykę. Przyjmuje pacjentów w Warszawie oraz w Sant Cugat del Vallés (Barcelona, Hiszpania). Dodatkowo zarządza zespołem realizującym telekonsultacje medyczne, który oferuje usługi w formie tele i video konsultacji medycznych jak również zapewnia Drugą Opinię Lekarską.

UMÓW WIZYTĘ!
NAPISZ LUB ZADZWOŃ!

tel. 730 093 420

tel. 22 354 69 95

email: biuro@kregoslupbezbolu.pl 

MASZ PYTANIE?   
NAPISZ PONIŻEJ WIADOMOŚĆ I WYŚLIJ!

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

KregoslupBezBolu.pl

 • Śródmieście
  ul. Pokorna 2 

  (MDT MEDICAL- wejście od Inflanckiej 4, przy stacji metra Wa-wa Gdańska)
   

 • Praga Płd. 
  ul. Umińskiego 6 lok. D1
  (BELLDERMA lekarze specjaliści) 
   

 • Mokotów
   ul. Dolna 17/1
  (Concept Medica - wejście od ul. Konwiktorskiej) 
   

 • WIZYTY DOMOWE

bottom of page