top of page
logo_na_stronę_www_przezroczyste_v1.2.pn
Certyfikat The McKenzie Institute International
Znany lekarz

KregoslupBezBolu.pl

Mirosław Walusiak

mgr rehabilitacji ruchowej 

 - certyfikowany terapeuta - 
- The McKenzie Institute International -

www.mckenzieinstitute.org

Warszawa

tel. 730 093 420

tel. 22 354 69 95

biuro@kregoslupbezbolu.pl

UMÓW WIZYTĘ! NAPISZ LUB ZADZWOŃ!

tel. 730 093 420

tel. 22 354 69 95

email: biuro@kregoslupbezbolu.pl 

KregoslupBezBolu.pl

 • ul. Pokorna 2 
  (MDT Medical - wejście od Inflanckiej)
  Warszawa-Śródmieście
   

 • ul. Umińskiego 6 lok. D1
  (BELLDERMA lekarze specjaliści) 
  Warszawa-Praga Płd
   

 • Terapia w domu pacjenta -
  - na terenie W
  arszawy

MASZ PYTANIE?   
NAPISZ PONIŻEJ WIADOMOŚĆ I WYŚLIJ!

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

Weronika, bankowiec

Pracuję w banku. Plecy bolały mnie od pięciu lat, przy czym przez ostatnie dwa miesiące z powodu bólu nie przespałam ciągiem nocy, a w pracy nie mogłam długo siedzieć. Próbowałam radzić sobie różnymi sposobami oczywiście z wizytą u lekarza włącznie. Za poradą lekarza poszukałam rehabilitacji i zamówiłam wizytę domową w KregoslupBezBolu.pl która trwała nieco ponad godzinę. Przyznam, że największym zaskoczeniem było dla mnie, że następną noc przespałam w całości po raz pierwszy od dwóch miesięcy, a w pracy mogłam siedzieć bez bólu!  

Mariola, fryzjerka

W mojej pracy najważniejsze są sprawne ręce, a tymczasem bez uchwytnej przyczyny zaczęły mi drętwieć palce jednej ręki oraz doskwierał mi ból łopatki. Masaże, nagrzewania i uciski na punkty bolesne powodowały, że ból i drętwienia mijały, ale potem zawsze wracały. Korzystając z fachowej pomocy w KregoslupBezBolu.pl w czasie godzinnej wizyty otrzymałam informację, co do przyczyny mojego bólu - okazało się, że źródłem był kręgosłup szyjny - zadane ruchy potrafiły nasilać albo łagodzić ból i drętwienie. Po terapii otrzymałam jedno ćwiczenie do domu, które wykonywałam codziennie przez cztery tygodnie. Ból i mrowienia ustąpiły całkowicie.

Robert, właściciel firmy

Mam własną firmę, sklep, w którym jest trochę trochę podnoszenia i przekładania ciężkich paczek . Kiedy po dźwignięciu paczki nie mogłem się w pełni wyprostować z powodu bólu w krzyżu i poczułem drętwienie w nodze od razu poszedłem do lekarza. Dostałem zastrzyki przeciwbólowe i zalecenie odpoczynku, ale to niemożliwe kiedy prowadzi się firmę. Po dwóch tygodniach życia z bólem trafiłem na mgr rehabilitacji z KregoslupBezBolu.pl. Zaczynając ćwiczenia bałem się, że ból może się tylko zwiększyć. Trudno mi było w to uwierzyć, ale po jednej sesji terapii wstałem i chodziłem bez bólu!

bottom of page