top of page

 

WIDEO/TELEKONSULTACJA - SKYPE  (kliknij zdjęcie, aby zarezerwować wideo/telekonsultację)

Wideokonsultacja ma swoje ograniczenia, ale może doskonale sprawdzać się w określonych sytuacjach bądź na określonych etapach terapii. Korzyści z wideokonsultacji to zaoszczędzenie czasu na dojazd i  niższy koszt od standardowej wizyty, oraz szybkość uzyskania porady odnoszącej się do własnych dolegliwości.  Wideokonsultacja sprawdzi się w szczególności w następujących sytuacjach:

 • Gdy otrzymałeś/-aś podczas wizyty (pierwszej lub kolejnej) informację od terapeuty o możliwości wykorzystywania tej formy kontaktu w kontynuacji prowadzonej terapii. Oznaczać to będzie, żę program leczenia bólu kręgosłupa został już ustalony oparciu o dokonaną diagnozę, nie ma konieczności stosowania terapii manualnej,  a kontrola i modyfikcje programu leczenia mogą odbywać się poprzez kanał wideo. 

 • Gdy ze względów czasowych lub kosztowych nie chcesz lub nie możesz skorzystać z wizyty w gabinecie, a chcesz uzyskać specjalistyczną, profesjonalną, w dogodnych ramach czasowych, trwającą nawet do 60 min konsultację swoich dolegliwości i wyników badań wraz z wstępną diagnozą opartą o szczegółowy wywiad i analizę objawów. 

Wideokonsultacja nie zastąpi badania i oceny neurologicznej przeprowadzanej na pierwszej wizycie i nie da możliwości zastosowania terapii manualnej, ale może okazać się wystarczającym środkiem do uzyskania redukcji/eliminacji objawów lub pozwoli na podjęcie decyzji, co do dalszego postępowania (np. wskazania do przeprowadzenia pogłębionej diagnostyki, w tym obrazowej (rtg, CT, rezonans magnetyczny) lub skierowania do lekarza określonej specjalizacji.

Skorzystaj z wide/telekonsultacji poprzez Skype - umów termin: 

 • Dzwoniąc na numer 22 354 69 95 albo 730 093 420

  albo

   

 • Klikając na przycisk  

  albo
   

 • Wybierając w menu na górze strony "UMÓW WIZYTĘ", a następnie wybierając spośród dostępnych usług: "UMÓW WIDEO/TELEKONSULTACJĘ". Zostaniesz poprowadzony przed proces
  1.wyboru terminu,
  2.opłacenia wide/telekonsultacji za pomocą karty debetowej albo kredytowej albo poprzez PayPal
  3. uzyskasz potwierdzenie zarezerwowanego terminu

   

  

W przypadku chęci przesłania wyników badań, zdjęć lub innych dokumentów dotyczących zdrowia pacjenta skontaktuj się telefonicznie na podany wyżej numer, celem uzyskania informacji w jaki sposób te dokumenty możesz udostępnić.

bottom of page